Хто такий донор сперми?

| |

Главная страница » Статті » Для чоловіків » Хто такий донор сперми?

Донор сперми це той хто розумний, красивий, здоровий, і висловлює готовність утворити батьківство вашої дитини. Ні, це не образ ідеального чоловіка з жіночого любовного роману, це він, справжнісінький – донор сперми.

Хто може стати донором?

кто-может-стать-донором-спермы

Донором сперми може бути тільки здоровий в фізичному і психологічному плані чоловік. Віком до 36 років, і вже має власного нащадка. Він перевіряється на ВІЛ-інфікування, на наявність гепатитів В і С, а також іншого прихованого інфекційного, венеричного зараження. Проходить дослідження на присутність генетичного захворювання. Його спермія кріоконсервується на термін більше 6 місяців. Після 180 денного заморожування, проводиться повторний аналіз. Якщо всі аналізи чоловіка донора на наявність можливих інфекцій покажуть негативний результат, його спермою скористаються в донорських програмах. У клініці репродуктології можлива наявність власного кріобанку. У цьому сховищі можливо вибрати донорську особистість використовуючи його кров, фенотип (відмінність по росту, ваги, кольору волосся, очі) і інші параметри.

Вимоги до донору сперми

Вікові рамки чоловіки донора – від 21 до 36 років. Зовнішні приємні риси. Здорова спадкова генетика в роду. Відсутні шкідливі звички. Чи не задіяння у шкідливих виробничих процесах. Обов’язкова присутність свого сина.

Хто такий донор сперми?

Скільки платять за донорство сперми?

Вона не має фіксовану ціну. У кожної клініки вона може бути своя. Але існує межа, що не перевищує 320 грн за один прийом. Інститут репродуктивного медичного дослідження за «порцію» насіння становить близько 2-3 мл виплачує від 260 грн. В інституті репродуктивного медичного аналізу фінансову винагороду донору виплачується відразу. Не треба чекати місяцями роздумуючи, чи підходить біологічний матеріал для подальшого використання. Якщо виявляються які-небудь проблеми гроші назад донор не повертає. Можуть запропонувати додаткове обстеження. У клініках репродуктології виплати за донацію чоловічий насінної рідини виробляють після проходження терміну витримування на карантині. Коли досліджується генетичний матеріал на його профпридатність.

Скільки платить жінка?

Донорство сперми можна розглядати як легке, нешкідливе і приємне засіб заробітку. І незважаючи на це їх вкрай замало. Статистика наведена інститутом репродуктології стверджує, що в них є потреба. «Намагання» донорів в клініках репродуктології можуть використовувати не тільки пацієнти, у яких чоловік безплідний, а й матері одиначки. У таких клініках жінкам бажаючим завести дитину пропонують кілька способів зачаття. Все залежить від вікових можливостей і причини можливого захворювання. Один із способів це метод інсемінації, приміщення в середу матки донорських сперматозоїдів. В Інституті репродуктології вартість такої процедури становить близько 20 тисяч грн. Інший спосіб це метод екстра корпорального запліднення, коли в жіночу клітку поміщають сперматозоїди поза маткою. Така процедура в клініках репродуктології обходиться в 60 тисяч грн.

Як влаштовано донорство?

Становлення донора не виходить маючи одне тільки бажання. Кандидат в донори сперми буде обстежитися за спеціально розробленою програмою. Проводять аналізи спермії, досліджується кров’яний склад на ВІЛ, серію гепатитів А і В. Обов’язково обстеження на вірус сифілісу, а також психологічний та генетичне обстеження.

Умовою донорства є кількісний склад сперміїв в 1 мл насіння. У середньостатистичного здорової людини чоловічої статі вони визначаються в кількості 16 млн штук в 1 мл, донор повинен володіти кількістю близько 50 млн. Якщо їх мало, то здані аналізи знищуються і гроші не виплачуються.

Анализы перед донорством спермы.

Крім грошової винагороди за донацію чоловічий насінної рідини кандидат в донори проходить повне обстеження свого організму, і отримує повну інформацію про своє здоров’я. У кріобанку існує інформація, що більшість бажаючих записатися в кандидати виявляється є безплідними. Про це їм повідомляють провівши дослідження еякуляту.

Аналізи перед донорством сперми

Якщо результат аналізу сперми і первинний огляд фахівця репродуктолога виявляється гідною кандидатурою, лікар пропонує провести комплекс клінічних обстежень. Ці обстеження проводяться за рахунок клініки, і включають в себе:

 • аналізи крові на ВІЛ, гепатити В і С, вірус сифілісу;
 • проходження флюорографії;
 • вивчення загального аналізу крові;
 • клінічного аналізу крові;
 • біохімічного аналізу (загального білірубіну, загального білка, креатиніну та ін.);
 • виявлення резусу фактора;
 • обстеження генетичного біоматеріалу на предмет виявлення: цитомегаловірусу, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealiticum, Mycoplasma hominis, простого герпесу 1 і 2 типу;
 • дослідження сечі;
 • консультація з терапевтом, урологом;
 • проведення аналізу на каріотип;

Підготовка до здачі сперми

Подготовка-к-сдаче-спермы

Починати підготовку до здачі необхідно за 6 днів. Обмежити себе у вживанні тютюнових виробів, алкоголю. повністю закрити можливість у відвідуванні сауни і на якийсь час зупинити сексуальні відносини. За два дні до аналізу припинити заняття спортом і обмежити фізичні навантаження. Перед самим днем ​​донації чоловічий насінної рідини необхідно як слід відіспатися і зупинити вживання лікарських препаратів, за винятком життє утворюють.

До додаткових заходів відноситься тижнева стриманість від жирної і смаженої їжі, а також міцні чаї та кава.

Перераховані вище обмеження можуть вплинути на якісний склад сперматозоїдів. Здоровий образ життєзабезпечення, виробляє більш високий відсоток в отриманні статусу донора і отримувати за це грошову винагороду.

Здача сперми

Здача еякуляту проводиться методом мастурбації. Процес організований з повною конфіденційністю. Після консультації на прийомі у уролога, Вас проводять в спеціальну кімнату. У ній передбачено все необхідне для Вашого усамітнення. Для забезпечення сексуальних збуджень пропонується відеофільм з еротичним змістом. Біологічний матеріал обов’язково збирається в спеціальному контейнері, після він забирається медичним працівником клініки.

Результати

Результатом донорства є народження малюка. Якщо була задіяна програма ВМІ або програма із застосуванням донорських сперматозоїдів, то з’явився малюк матиме повну генетичний зв’язок з народила його жінкою. Батьком дитини буде офіційним фактично наявний чоловік цієї жінки. Донор сперми не матиме ніякого права на майбутню дитину. У цьому можна бути абсолютно впевненою, всі дані клієнтів, згідно закону, мають повний захищений інформаційно характер. Виключається прояв можливих інцидентів, із застосуванням біологічного матеріалу. В особливому варіанті їм може бути не якийсь анонім, а родич або знайомий безплідного подружжя. Це не широко поширена практика і відбувається вона в виняткових випадках.

Після здачі сперми

Якщо результат аналізу сперми виявляється гідною кандидатурою, то можливого кандидата в донори запрошують на подальше дослідження. У банку сперми у нього беруть кров на виявлення гепатиту, ВІЛ, сифілісу та інших вірусних захворювань. Проводять комплексне обстеження по генетичній лінії. Це дослідження варто не маленькі гроші, але для майбутніх донорів воно проводиться за рахунок клініки. Результат обстежень видається в письмовому вигляді.

Документи для пацієнтів

Щоб оформити документально отримання донорського матеріалу потрібно ряд документів:

 • Ведення медичної карти (включаючи гінекологічне обстеження).
 • Звіт про можливі лікування в іншій клініці.
 • Актуальний результат серологічного аналізу гепатити B і C, збудник сифілісу і СНІДу двох партнерів.
 • Дослідження групи крові і резус-фактора двох партнерів.
 • Заповнена та підписана форма листа на добровільне застосування додаткового застосування біологічних матеріалів.

Всі ці вищевказані відомості надаються подружжям в лабораторію клініки репродуктології, в якій здійснюється вибір гідного власника генетичного матеріалу.

частное-донорство

Що таке приватне донорство?

На особистому сайті приватника можливо отримати повну інформацію про нього, а також написати йому листа або зателефонує ним по телефонного зв’язку. Якщо майбутня перспектива Вас влаштує, можна планувати зустріч тет-а-тет. Це зовсім інший підхід до донорства! Це відрізняється від кріобанків, де практикується анонімне надання свого біологічного матеріалу. Приватне донорство сперми це щось інше. Ви бачите людину донора “вживу”. Ви чуєте його мова, манеру спілкування. Ви розмовляючи з ним можете поцікавитися про його родинні зв’язки, бізнесі, улюблених звички, а також шкідливі звички. При спілкуванні з ним відчути його характерні риси і темпераментність. Виходячи з розвитку Ваших домовленостей з ним, Ви можете запропонувати йому взяти участь в житті Вашої дитини.

Немає законів регулюють діяльність приватних донорів та споживачів їх послуг. Чи не надається гарантований захист, від тієї, яка скористається генетичним матеріалом донора, і не подасть на нього до суду про стягнення аліментів. Немає впевненості, що і чоловік не вирішиться на відчуження малюка у його матері. Такі відносини можна тільки зафіксувати складанням договору, в якому ніхто не претендує на результат донорства.

Поширені запитання

З якою частотою здається сперма?

Оптимально, без навантаження на організм, можна здавати сперму один раз в сім днів.

Які обстеження необхідні для того щоб стати донором сперми?

Починати треба зі довідки від психоневропатолога і нарколога з Вашого районного психдиспансера, що підтверджує, що Ви не є його пацієнтом. Наступні аналізи Ви проводите в клініці, і за рахунок клініки.

Для чого повторно здають аналізи?

Щоб гарантувати безпеку генетичного продукту, і виключити наявність в ньому інфекційних збудників невпізнаних сьогодні, тому, що вони знаходяться в сплячому стані.

Назад

Ендометріоз і планування вагітності

Що таке банк сперми?

Наступн.

Залишити коментар

*

code