Штам «Дельта» може знизити репродуктивну функцію у молодих людей

| |

Главная страница » Новини » Штам «Дельта» може знизити репродуктивну функцію у молодих людей

Вчені проводять дослідження, які повинні довести, яким чином дельта-штам коронавируса впливає на репродуктивну систему молоді. Цей штам поки не до кінця вивчений, тому в групі ризику знаходяться багато молодих людей.

Плосковідний синдром може вразити центральну нервову систему, а також інші функції організму. Особливо він може вплинути на імунну систему, знизити репродуктивну функцію і можливість зачаття здорової дитини. Зараз активно проводяться дослідження, а добровольці беруть участь в клінічних випробуваннях.

Лікарі радять активно захищатися від захворювання, стежити за своїм самопочуттям і здоров’ям. Для цього можна використовувати засоби вакцинації. Навіть якщо люди заразилися новим штамом, ризики безпліддя будуть знижені. При цьому поки рано говорити про які-небудь негативних впливах на репродуктивну систему, так як результатів для цього недостатньо.

Дослідження впливу вакцини на можливість штучного запліднення (ЕКЗ або ІКСІ) ще не проводилося. Для його проведення необхідно буде співпрацювати з банком сперми, в якому зберігаються кріоконсервовані біоматеріали донорів сперми і яйцеклітин.

Назад

Вчені спростували небезпечний вплив вакцинації від COVID-19 на репродуктивну систему

Лазерна терапія і репродуктивна система

Наступн.

Залишити коментар

*

code