Американські вчені знайшли спосіб запобігти раку простати

| |

Главная страница » Новини » Американські вчені знайшли спосіб запобігти раку простати

Американські вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, як запобігти раку простати. В експерименті взяло участь понад 30 тис. Чоловіків – це добровольці від 20 до 29 років. Дослідження тривало протягом 20 років – за цей період чоловіки надавали інформацію вченим з приводу кожного свого сім’явиверження. Нещодавно були підведені підсумки, а результати оприлюднили в великому журналі European Urology.

Результати дослідження полягають в наступному – чим більше і частіше трапляється еякуляція, тим нижча ймовірність розвитку раку простати. Якщо частота становить 21 раз в місяць, ризики захворіти можуть знизитися на третину. Медики рекомендують заздалегідь провести профілактичні заходи, щоб зменшити ризики серйозних захворювань і відхилень.

Вчені стверджують, що найкращі ліки – це сам пацієнт. Це підтверджують численні статистичні дані та дослідження. Також більше 12 еякуляцій в місяць приносять і іншу користь – вони знижують ризик розвитку атеросклерозу, інфаркту, інсульту і інших захворювань у чоловіків. Також це допомагає відновленню активності сперматозоїдів, що в свою чергу, дозволяє чоловікові стати потенційним донором сперми і здавати свій біоматеріал в банк сперми, де ним зможуть скористатися майбутні батьки, які зважилися на штучне запліднення (ЕКЗ або ІКСІ). Донорство сперми вирішує безліч репродуктивних питань, а також на цьому можна ще й заробити.

Назад

Чи повинні діти ЕКО знати біологічних батьків?

Вчені спростували небезпечний вплив вакцинації від COVID-19 на репродуктивну систему

Наступн.

Залишити коментар

*

code