Вчені спростували небезпечний вплив вакцинації від COVID-19 на репродуктивну систему

| |

Главная страница » Новини » Вчені спростували небезпечний вплив вакцинації від COVID-19 на репродуктивну систему

Вчені провели дослідження, в рамках якого розглянули вплив вакцинації від COVID-19 на репродуктивну систему людини. Це твердження пов’язане з тим, що антитіла можуть знищувати не тільки коронавірус, але також і важливий білок, який впливає на здатність запліднення. У процесі дії вакцини в організмі спостерігається вироблення білка, який знижує ймовірність зачати дитину.

Вчені провели дослідження, які спростували дане підтвердження. Всі побоювання абсолютно безпідставні, тому боятися нема чого. Фахівці рекомендують жінкам і чоловікам проходити вакцинацію, щоб убезпечити своє життя і здоров’я.

Опубліковані численні дослідження урологів, які провели дослідження з добровольцями, взявши у вакцинованих людей всі необхідні аналізи. Результати не підтвердили побоювання з приводу жіночого і чоловічого безпліддя.

Дослідження впливу вакцини на можливість штучного запліднення (ЕКЗ або ІКСІ) ще не проводилося. Для його проведення необхідно буде співпрацювати з банком сперми, в якому зберігаються кріоконсервовані біоматеріали донорів сперми і яйцеклітин.

Назад

Американські вчені знайшли спосіб запобігти раку простати

Штам «Дельта» може знизити репродуктивну функцію у молодих людей

Наступн.

Залишити коментар

*

code