Лазерна терапія і репродуктивна система

| |

Главная страница » Новини » Лазерна терапія і репродуктивна система

На сучасному ринку великою популярністю користуються технології збереження органів за допомогою лазерної медицини. Дана терапія дозволяє зберегти не тільки життя, але і її якісні показники. Жінки за допомогою органозберігаючою операції при онкозахворюваннях зберігають можливість виносити здорову дитину, а також зберігають високу активність.

Одне з популярних напрямків – фотодинамічна терапія. Методика активно вводиться вже в багатьох клініках. Дана процедура активно використовується для лікування раку, щоб зберегти здоров’я людини і його репродуктивні здібності.

У разі застосування фотодинамічної терапії знижуються ризики побічних захворювань і ефектів, а результат набагато більш ефективним, ніж хіміотерапією. Застосування ФДТ при онкології шийки матки також має істотну перевагу в порівнянні з хірургічними методиками. Таке лікування дозволяє зберегти репродуктивну функцію жінки, щоб народити здорове потомство.

У разі коли лазерна терапія не може вплинути на поліпшення репродуктивної системи – потенційні батьки можуть скористатися послугами банку сперми. У ньому зберігаються кріоконсервовані біоматеріали донорів сперми і яйцеклітин, які використовуються в методах штучного запліднення: ЕКЗ або ІКСІ.

Назад

Штам «Дельта» може знизити репродуктивну функцію у молодих людей

Для чого жінки заморожують свої яйцеклітини?

Наступн.

Залишити коментар

*

code