За скільки часу відновлюється сперма?

| |

Главная страница » Статті » Для чоловіків » За скільки часу відновлюється сперма?

Обсяг і якість насінної рідини залежить від багатьох факторів. Головне розуміти, що ми хочемо дізнатися. Час відновлення обсягу після статевого акту або якість сперматозоїдів і їх кількість?

Для різних досліджень будуть різні відповіді.

Уявімо, що нас цікавить конкретно обсяг еякуляту. Він відновлюється досить швидко, з моменту закінчення статевого акту це займає 2-3 дні. Самих сперматозоїдів в спермі знаходиться не більше 2% від усього обсягу.

А якщо нас у нас стоїть питання дослідження якості і кількості, ту тут інші підходи до оцінок. Як виявилося на повне відновлення сперми необхідно 2-3 місяці.

Цикл відновлення сперматозоїдів до їх репродуктивної властивості становить 76 діб.

Для підтвердження про відновлення їх властивостей, фахівці проводять повторну спермограму через два місяці і двадцять днів. По завершенню статевого акту еякуліруєт 250 мільйонів “пуголовків”.

За секунду в яєчках чоловіка утворюється 1500 нових живчиків.

Математичний розрахунок покаже нам, що для отримання витраченого кількості сперматозоїдів потрібно 166666,66 секунди, що становить від двох днів. Яєчка є свого роду виробництвом і сховищем цих “пуголовків”.

Що впливає на якість і обсяг еякуляту?

На це питання відповідь однозначна і простий. Спосіб життя чоловіка впливає на якість і обсяг сперми. Відома приказка – “в здоровому тілі, здоровий дух” іноді жартома додається і “міцні яйця”. І це так. Щоденний збалансований раціон харчування, прийом мінералів і вітамінів.

Відмова від звичок які негативно впливають на організм чоловіка.

Також важливо регулярне заняття спортом. Саме регулярне, кожен день. Нехай навіть з невеликими навантаженнями.

Зміна секреторної рідини

На питання про те скільки часу буде потрібно для відновлення до наступного статевого акту, відповідь не може бути простим і однозначним. Відновлення еякуляту залежить від багатьох якісних показників чоловічого організму. В першу чергу від віку.

Організм молодої людини 18-20 років відновить свої статеві функції за 20 хвилин, а чоловік у віці 60-70 років буде готовий стати батьком через 20 годин.

Підготуватися до аналізів

Перед тим як стати донором сперми необхідно перевірити свою насінну рідину в банку сперми. Якість, кількість сперматозоїдів – їх життєздатність, рухливість і структура – дуже важливі для повноцінної репродуктивної функції. Рухливі, діяльні, красиво складені, доглянуті … ні, не хлопці – сперматозоїди – які викликають інтерес у лікаря-лаборанта. І класно, якщо результат аналізів виходить очікуваний, і викликає на продовження процедур. І за це Вам ще платять гроші.

Щоб знати як стати донором сперми і виключити можливість засмутити лаборанта, перед здачею проби необхідно утриматися від фізичних і психологічних перевантажень.

Виключити секс протягом 5-7 днів. Не палити і не вживати спиртне, наркотики.

Скасувати гарячі ванни, відмовитися від лазні.

За добу до моменту здачі постарайся виспатися і зупини споживання лікарських препаратів, якщо такі є. За вісім днів до здачі сядь на дієту. Прибери з раціону харчування смажену і жирну їжу, утримайся від кофеїну.

Вищевказані заходи фактично сильно піддають твою насінну рідину до непридатності.

Чим ти здоровіше ведеш свій спосіб життя, значить у тебе більше шансів бути записаним в ряди донорів. Ти повинен пам’ятати, що за всі твої позбавлення тобі платять гроші.

Перед зарахуванням в ряди донорів сперми необхідно пройти обстеження у терапевта, уролога, психолога, генетика і здати аналізи на наявність всіляких захворювань.

Якщо Ви все це пройшли і здали, отримали позитивні результати аналізів Вас приймуть до лав потенційних донорів. Після Вас запросять на здачу сперми. Всі медичні огляди Ви проходите безкоштовно. І це варто порахувати як турботу про своє здоров’я, не витрачаючи на це ні копієчки.

Після проходження медичного огляду, Вас запросять на здачу насінної рідини. Якщо Ви з успіхом пройшли всіх фахівців медицини, то цей іспит можна спокійно завалити. До донорського біоматеріалу пред’являються особливі вимоги. Вони досить високі, і вибирають насіння тільки з кращими показниками.

У тебе має бути:

  1. активних сперматозоїдів не менше 60 %;
  2. нормальних сперматозоїдів не більше 60%;
  3. кількість сперматозоїдів не менше 80 млн на 1 мл і стійкість до розморожування не менше 50%.

Здана Вами насіннєва рідина зберігається в живому якості дві години. Щоб ці якості зберегти її заморожують при дуже низьких температурах -196 градусів рідким азотом. І зберігають до розморожування. При розморожуванні вона може втратити свої властивості до репродуктивності.

Як швидко відновити сперму?

Попит на сперму росте. Клініці потрібно все більше біоматеріалу. Якщо враховувати той факт, що за договором ви здаєте 2-4 рази на місяць, а то й укладаєтеся? Тоді згідно договору всі грошові кошти клініки, заморожені на Вашому рахунку можуть до Вас не потрапити. Це змушує Вас задуматися, як відновити обсяг еякуляту?

Як і чим себе улюбленого порадувати і почастувати, щоб “живчики” були задоволені і розмножувалися?

Як виявилося природа вже все продумала за нас. Ведіть здоровий спосіб життя. Приймайте тільки позитивні емоції і оточіть себе суспільством красивих жінок. Якщо Ви володієте цими якостями або близькими до ідеальних, то клініка з Вами укладуть договір на довгострокове співробітництво. За розцінками перевищують звичайні тарифи.

Скільки отримують за донорство сперми?

Скільки можливо заробити за здану пробірку біоматеріалу? І чи можна на цьому заробити пристойні кошти? Винагорода за донорські “трудодні” сильно відрізняється, і варіюється в залежності від клініки та країни де знаходиться клініка.

Донор сперми в Європі або Америці за єдино разову здачу отримує 100-200 доларів США. І як бонус – отримує ще й безкоштовне медичне обслуговування.

Вивчивши всі аспекти цієї справи і вибравши клініку, я підійшов до мети своїх намірів, заробити на донорстві сперми.

Перед цим я пройшов всі медичні обстеження, і підтримав всі заходи відповідно до рекомендацій фахівця клініки.

Перед початком цього процесу я підписав договір на двадцяти п’яти аркушах. За договором я зобов’язався здати своєї насінної рідини 24 рази в рік. За кожну пробу мені за договором заплатять енну суму грошей. І ця сума не обкладається прибутковим податком.

Я здаю сперму 2-4 рази на місяць. Лабораторія клініки вивчає якість мого біоматеріалу.

Досліджуються кількість і рухливість сперматозоїдів.

Після мій біоматеріал кріоконсервують на шість місяців, потім розморожують і знову вивчають на предмет погіршень життєздатності “пуголовків”.

За кожну таку здачу мені платять обумовлену договором суму. Половину переводять на рахунок або через касу готівкою відразу, іншу половину я отримую після перевірки якості свого біоматеріалу. Інша половина відкладається на мій внутрішній рахунок в банку, і потрапить в моє розпорядження після закінчення терміну договірних відносин з клінікою.

Цей пункт передбачений у договорі, щоб я під час здавав свій біоматеріал. Терміни здачі теж варто вказувати в договорі, і якщо вони порушуються договір розривається, і гроші відкладені на моєму внутрішньому рахунку мені не дістаються. І крім цього мені доведеться компенсувати клініці за мої медичні обстеження.

Назад

Вторинне безпліддя у жінок

10 популярних міфів про донорство статевих клітин

Наступн.

Залишити коментар

*

code