Чи платять за здачу сім’яної рідини?

| |

Главная страница » Статті » Для чоловіків » Чи платять за здачу сім’яної рідини?

Як стати донором сперми, і заробити на цьому? В даний час в нашій пострадянській країні чи можна на цьому заробити? А скільки коштує здати своє сім’я? Я зовсім не зустрічав серед своїх знайомих таких, які відкрито і гордо сказали – я донор сперми! У порівнянні з донорством крові, ця процедура не престижна і не поширена.

В інших європейських країнах до цього ставляться стримано, спокійно. Це не викликає у оточуючих будь-якого осуду і пліток. За останні десятиліття кількість бажаючих здати зросла вдвічі! І причина в збільшенні кількості тих не бажання комусь допомогти з появою потомства, а заробити на цьому. Чи є сенс в такому заробіток?

Банк сперми виплачує за це хорошу суму на рік, плюс безкоштовне медичне обстеження. Як виявилося не кожен може стати клієнтом банку сперми.

Як працює донорство?

Донором може стати тільки здоровий чоловік віком від 18 до 35 років, який не був заражений венеричними захворюваннями і СНІДом. Не маєш довідок від психдиспансера, нарколога, маєш нормальну вагу і освіта не нижче середнього.

Найголовніше – щоб стати донором сперми, кількість сперматозоїдів у тебе повинно бути не менше 60 мільйонів в 1 мл сім’яної рідини.

У звичайного чоловіка їх близько 15 мільйонів.

Якщо ти пройшов всі медичні дослідження, і виконав всі обмежувальні заходи перед здачею ти можеш спробувати зробити першу пробу.

Для цього необхідно запрошення від банку сперми. І я його отримав.

У призначений день я приїхав в банк. Мене зустрів мій куратор по моїй донорської програмі. Заповнив анкету і підписав необхідний опитувальник з моїми фізичними показниками. Далі ми поспілкувалися з куратором на предмет моїх хобі. Бесіда була записана на диктофон, для чого не знаю.

Після мені надали окремий кабінет – велику затишну кімнату і надали баночку для сім’яної рідини.

Мед працівник видав баночку проінструктував мене, перед тим як, треба відвідати в туалет. У кімнаті знаходиться зручне крісло, навпроти прикріплена велика плазма, де без перерви демонструються відеоролики для дорослих. У стіні закрите віконце, куди треба після поставити баночку з моїм біоматеріалом.

Тепер залишається тільки чекати. Після цієї процедури зі мною спілкувався психолог на тему визначення мого ай-кью. На другий день очікувалися результати моїх старань.

Якщо кількість і якість підходить для донорства, мене чекає фінансова підтримка, якщо немає вважай, що я пройшов медичне обстеження безкоштовно.

Аналізи перед здачею сперми

Аналізи перед здачею сперми

Перед зарахуванням в ряди донорів сперми необхідно пройти обстеження у терапевта, уролога, психолога, генетика і здати аналізи на наявність всіляких захворювань. Якщо Ви все це пройшли і здали, отримали позитивні результати аналізів Вас приймуть до лав потенційних донорів.

Після Вас запросять на здачу сперми. Все медичні огляди Ви проходите безкоштовно . І це можна порахувати як турботу про своє здоров’я, не витрачаючи на це ні копієчки.

Після проходження медичного огляду, Вас запросять на здачу сім’яної рідини. Якщо Ви з успіхом пройшли всіх фахівців медицини, то цей іспит можна спокійно завалити. До донорського біоматеріалів пред’являються особливі вимоги. Вони досить високі, і вибирають сім’я тільки з кращими показниками.

У тебе має бути:

  • активних сперматозоїдів не менше 60 %;
  • нормальних сперматозоїдів не більше 60%;
  • кількість сперматозоїдів не менше 80 млн на 1 мл і стійкість до розморожуванні не менше 50%.

Здана Вами сім’яна рідина зберігається в живому якості дві години. Щоб ці якості зберегти її заморожують при дуже низьких температурах -196 градусів рідким азотом. І зберігають до розморожування. При розморожуванні вона може втратити свої властивості до репродуктивності.

Підготовка до здачі

Щоб виключити можливість завалити екзамен на якість, перед здачею проби необхідно утриматися від фізичних і психологічних перевантажень.

  1. Виключити секс протягом 5-7 днів.
  2. Не палити і не вживати спиртне, наркотики.
  3. Скасувати гарячі прийоми ванн, відмовитися від лазні.

За день до походу в банк постарайся виспатися і зупини прийом лікарських препаратів, якщо такі є. За тиждень до головного іспиту сядь на сувору дієту. Прибери з раціону харчування смажену і жирну їжу, утримайся від кави.

Всі ці заходи фактично впливають на живучість і кількість сім’яної рідини.

Чим ти здоровіше і твій образ життя, тим у тебе більше можливостей стати донором. А значить заробити грошей.

Скільки платять за донорство сперми?

Отже, ми підійшли до мети своїх намірів, заробити на донорстві сперми. Я пройшов усі лабораторні обстеження, і підтримав всі заходи відповідно до рекомендацій куратора банку сперми.

Я підписав договір в банку на двадцяти п’яти аркушах. За договором я зобов’язався здати в банк своєї сім’яної рідини 24 рази в рік. За кожну пробу мені заплатять енну суму грошей. І ця сума не обкладається прибутковим податком.

Я здаю сперму 2-4 рази на місяць. Лабораторія банку сперми вивчає якість мого біоматеріалу.

Досліджуються кількість і рухливість твоїх насіннєвих матеріалів.

Після мій біоматеріал кріо консервують на шість місяців, потім розморожують і знову вивчають на предмет погіршень в швидкості сперматозоїдів. За кожну таку здачу мені платять обумовлену договором суму. Половину переводять на рахунок або через касу готівкою відразу, іншу половину я отримую після перевірки якості свого біоматеріалу.

Інша половина відкладається на мій внутрішній рахунок в банку сперми, і потрапить в моє розпорядження після закінчення терміну договірних відносин з банком.

Цей пункт варто обов’язково зазначити в договорі, щоб я вчасно здавав свій біоматеріал. Терміни здачі теж варто вказувати в договорі, і якщо вони порушуються договір розривається, і гроші відкладені на моєму внутрішньому рахунку мені не дістаються. І крім цього мені доведеться компенсувати банку за мої медичні обстеження.

А скільки платять за цю процедуру на заході? Донор в Європі або Америці за єдино разову здачу отримує 100-200 доларів США. І як бонус – отримує ще й безкоштовне медичне обслуговування.

Назад

Синдром Жильбера – симптоми і лікування

10 популярних міфів про донорство сперми

Наступн.

Залишити коментар

*

code