Як вибрати донора яйцеклітини для ЕКЗ?

| |

Главная страница » Статті » Для чоловіків » Як вибрати донора яйцеклітини для ЕКЗ?

Перш ніж стати донором, жінка повинна пройти медичне обстеження, яке повинно ретельно провести оцінку необхідного спектра вимог для оцінювання її здорового потенціалу. До таких вимог належать:

 1. Вікова група від 19 до 36 років;
 2. Зріст від 156 см;
 3. Вага від 60 кг до 79 кг;
 4. Володіння хорошим зором;
 5. Наявність власної здорової дитини;
 6. Постійна підтримка фізичної форми і психічної норми;

У перелік обстежень по донорської програми включаються загальноклінічні лабораторні дослідження, що не одноразова консультація фахівця репродуктолога, бесіда з терапевтом, гінекологом. Окрема увага приділяється оцінці оваріального резерву (запасу клітин в яєчнику) жінки. Від запасу яйцеклітин залежить кількісний і якісний склад отриманих від жінки клітин і, в результаті це впливає на її дохід від донорства. При суперстимуляція донора, щоб отримати «свіжі» яйцеклітини роблять так звану синхронізацію менструального циклу, між донором, і майбутньою матір’ю. Це дуже важливий момент в цій процедурі, щоб виключити появу затримки при перенесенні заплідненої яйцеклітини.

Показания к использованию донорской яйцеклетки

Показання до використання донорської яйцеклітини

Фактори безплідності у подружжя мають найрізноманітніший характер, деякі з них призводять до необхідності використання донорських яйцеклітин для штучного запліднення. До свідчень для застосування донорського матеріалу відносять:

 • ознаки передчасного виснаження яєчників у можливій мами;
 • відхилення у функціонуванні яєчника;
 • наслідки хіміотерапевтичного впливу, після виявленої онкології;
 • захворювання на генетичному рівні, пов’язані з неправильним розвитком яєчника;
 • невдале ЕКЗ, яке виникло через слабку функціональності яєчника, і недостатньою життєдіяльностю своїх клітин.

Показання до застосування донорської яйцеклітини мають і деякі обмеження. Для запліднення жінки потребує донорському генетичному матеріалі є і свої тенденції до протипоказання. Для проведення екстракорпорального запліднення пацієнтки існують такі протипоказання:

 • психічно ненормальний стан, можливої ​​матері;
 • захворювання що не дозволяють виношувати і народжувати здорове потомство;
 • суттєве відхилення у формі маточного будови;
 • пухлина в яєчнику;
 • запальний процес в репродуктивних органах жінки;
 • інфекції, наявність і вірусних поточних захворювань;
 • діагностування онкологічних патологій.

Умови проведення ЕКЗ з донорською яйцеклітиною

Условия проведения ЭКО с донорской яйцеклеткой

Екстра корональне запліднення донорськими яйцеклітинами, можна віднести до способів допоміжних терапевтичних заходів. Перш за все це клінічно гінекологічний вплив давно застосовується в клініках репродуктології. Як вибирають донорську яйцеклітину для ЕКЗ? Суть цієї малоінвазивної операції полягає в наступному: в заздалегідь підготовлену матку пацієнтки-реципієнта переносять підібрані фахівцем донорські ембріони, в ній він може продовжити рости і розвиватися до сформованого за термінами плода. Безпосередньо в розвитку плода бере участь донорська жіноча яйцеклітина.

Можлива необхідність проведення цієї операції виникає за різними параметрами. Зазвичай подружжя не має можливості завестися своїми спадкоємцями тому, що дружина втратила здатність до фертильності і не перенесе майбутню можливу вагітність. Це можливо з за передчасного згасаючого функціоналу яєчника. Присутній перелік причин, серед яких:

 • Вроджений недорозвинений яєчник;
 • віддалені маткові проходи або придатки;
 • ендометріальні прояви, рецидивного характеру;
 • пошкоджені органи низу черевної порожнини, як результат хіміотерапевтичного чи променевого лікування;
 • відсутність бажання передачі наявних хромосом у спадок;
 • безпліддя нез’ясованого генезу.

Робота фахівців генетиків полягає не тільки в успішному зачатті в пробірках, а й в турботі над самими пацієнтами своїх клінік. Тільки обмін позитивною інформацією, довірливе ставлення до них, збільшують число щасливих подружніх пар, готових провести ЕКО з донорськими ооцитами. Москва є лідером за кількістю та якістю проведених процедур ЕКЗ, тому її вибирають в якості центру стимуляції, з великими можливостями. У будь-якому медичному закладі людина звертається зі своїми проблемами перший раз за весь час, проходить реєстрацію на сайті клініки. Весь медичний персонал має вищу освіту.

Більш того, він має основні права зробити розгорнутий аналіз крові безкоштовно. Підбирати лікування і використовувати поліс страхування коштує один раз на рік. Читаючи статті на сайті клініки приїжджі вибирають клініку, за своїм профілем захворювання, або вибирають за призначенням лікаря.

Етапи донорства

Этапы донорства

Як вибрати донора жіночих яйцеклітин? На скільки етапів ділиться процедура донорства ооцитів при проведенні протоколу ЕКЗ? Як вибирають донорську яйцеклітину фахівці генетики в клініці? З наукової сторони цей медичний високотехнологічний процес ділиться на визначені фахівцями репродуктологами етапи:

 1. Синхронізуються менструальні цикли пацієнтки з безпліддям (реципієнта) з донорськими циклами жінки. Це відбувається за допомогою підтримки гормонального препарату.
 2. Стимулювання суперовуляції для виходу донорських ооцитів за допомогою спеціального стимулюючого ліки.
 3. Підготовчий етап. Внутрішні стінки матки жінки за допомогою гормональної підтримки прогестероном для благополучних закріплень ембріонів до шару ендометрії.
 4. Спеціаліст генетик проводить відбір донорського матеріалу, які заздалегідь в спеціальному розчині запліднилися чоловічим сім’ям. Далі вже запліднена клітина пересідає в маткову трубу або безпосередньо в порожнину матки майбутньої мами.

Пересаджування ембріонів пацієнтці (реципієнту), проводять на сімнадцятий менструальний день жіночого циклу. З п’ятнадцятого дня майбутньої породіллі прописують обов’язковий прийом гормону званого прогестерон. Це потрібно для підтримки гормонального фону вагітної. У разі позитивного результату проведення ЕКЗ виписаний гормональний склад потрібно приймати регулярно, до дванадцяти або чотирнадцяти тижнів, під наглядом лікаря.

Враховуємо нюанси і параметри при виборі

При виборі потенційного суб’єкта донорства проводиться педантичний і вкрай ретельний огляд. Адже вибір кровного родича або тітки, вносить в життя деяку психологічну та емоційну складову, яка може зіграти свою роль в майбутньому, але вже після того як з’явитися в нашому житті новий член родини. Для подружніх пар це складний і відповідальний момент в їхньому житті, і деякі з них насилу справляються з виникаючим трепетним почуттям до малюка. Багато жінок донори віддають свої клітини, які згодом перевтілюються в малюків, сприймають їх як своїх. Тому частенько вони роблять спроби на отримання чільної на ролі в материнстві, що іноді це переходить в юридичну площину вирішення питання. Щоб уникнути таких хвилюючих подій, і врахувати всі нюанси донорства, досвідчені лікарі радять в таких питаннях вдаватися до вибору анонімного донора з кріобанку або поліклініки репродуктології. У закладах подібного типу, такі слизькі моменти донорства попередньо прописуються в клієнтському договорі. У ньому всі подібні нюанси, підводні камені, враховані професійними юристами. За договором жінка бажає стати донором не має права превалювати на материнські стосунки, щодо майбутнього малюка, що з’явився з її ооцитів. А також не має права пред’являти ні матеріальні, ні моральні вимоги до пацієнтки клініки, яка прийняла її біологічний матеріал. Перед вибором донора генетичного матеріалу подружжя, перебуваючи в клініці репродуктології на консультації, розглядають анкети можливої ​​донорки яйцеклітини, представлені в базі даних банку сперми, в якому також зберігаються матеріали донорів сперми. В якому є вся розміщені інформаційні показники про фізичних формах. Враховується колір очей, група крові, національність, освіту, соціальний стан, особлива увага приділяється фотографії отриманим в дитячому віці. Майбутні батьки вибирають донора ооцитів, що володіє всіма бажаними параметрами, що відносяться до майбутнього нащадка. Не дивно що, майбутня мати хоче вибрати жінку з бази донорів таку, щоб вона всім своїм виглядом була мало не її двійником. Адже від цього залежить можлива схожість немовляти і мами.

Назад

Безпліддя неясного генезу

Чи можна робити ЕКЗ при ендометріозі?

Наступн.

Залишити коментар

*

code