Як зачати від донора без гормонів?

| |

Главная страница » Статті » Для жінок » Як зачати від донора без гормонів?

Бажання стати матір’ю і мати сім’ю для самотньої жінки велике, і воно підказує їй про можливість застосування донорського матеріалу. Якщо вона, приймає рішення використовувати для своїх цілей матеріал донора сперми, вона вивчає це питання, цікавиться і готується. Переглядає всі статті на багатомільйонних веб-сайтах, намагається прояснити для себе всі дрібниці можливо майбутніх турбот. І як завжди “Містер інтернет” викладе їй на екран монітора то, що вже створена вченими генетиками технологія.Особливість цієї технології, в тому що, умовою для успішного її результату буде гормональна стимуляція. Вона може ускладнити життя своїми наслідками. Багато клієнток не хочуть і не бажають, вливати в себе гормональні препарати. Вони чули про важкі результати такого стимулювання і, йдуть в кріобанк або клініки репродуктивної медицини. Цікавляться у фахівців генетиків або репродуктологів, про можливість незастосування таких препаратів.

Наслідки від застосування стимуляторів не так страшні, як їх викладають на сторінки сайтів. При проведенні процедури досвідченим і компетентним лікарем, який рекомендує своїм пацієнтам перевірені гормональні стимулятори і, ризик отримати негативне ускладнення зводиться до нуля.

Відповідь на питання про те, чи можна для зачаття дитини донорським матеріалом обійтися без стимуляторів взагалі, знаходиться не в мережі інтернету.

Правильна відповідь можна отримати відвідавши клініку репродуктології і на очній консультації з лікарем репродуктологом. Тільки фахівець порадить вибрати правильний шлях до свого потаємного бажання стати матір’ю. Після консультації та прийнятті рішення, можна вирушати в кріобанк, і вибирати вподобаного донора яйцеклітини. Такий алгоритм дій повинен бути у жінки, яка прийняла рішення народити дитину.

ЕКЗ без гормональної стимуляції в природному циклі

ЭКО без гормональной стимуляции в естественном цикле

Техніка екстракорпорального прояви плода, це складний генетичний процес, в ньому жіноча яйцеклітина запліднюється живчиками чоловіка або із застосуванням донорського генетичного матеріалу, в клініці репродукції. Плід готується в пробіркових зразках протягом шести днів, після цього він переноситься в маткову трубу.

Недолік цього процесу в тому, що зачаття не завжди трапляється успішним на сто відсотків. Статистика така: для отримання одного ембріона, необхідно чотири яйцеклітини. У період чергового жіночого кола у неї в яєчнику дозріває лише одна клітина. Для отримання більшої кількості яйцеклітин і прописується гормональна терапія. За допомогою гормонів домагаються отримання від п’яти до тридцяти п’яти дозрілих яйцеклітин. Враховуються звичайно вікові боку пацієнтки.

При виконанні протоколу ЕКЗ в стадії природного кола, можливо запліднити тільки одну яйцеклітину, і тоді очікування на успішне протікання процесу знижується. Лікарі застосовуючи стимулятори, йдуть на це в двох випадках:

  • патології, при яких не можна застосовувати гормональну стимуляцію.
  • добровільна відмова від стимуляції, після отримання консультації сусідки, усвідомивши наслідки від своїх рішень.

Який відсоток ймовірності успішного зачаття?

Необхідно зрозуміти, стовідсоткова поява немовляти залежить не тільки від методу, але і від вікової групи пацієнта, і її репродуктивного здоров’я.Середньостатистичні дані з бюлетеня генетики і гінекологи за 2017 рік

  • в спробах з гормональним впливом зачаття відбувається в 27,3% з, поява плоду буває в 22,2%. Ці показники розраховані для широкого кола пацієнток, у кого то вони вище, у кого то – нижче..
  • Оформлення штучної інсемінації в нормальному періоді, можливість зачаття за перший етап дорівнює 7%. Якщо її повторюють в кілька етапів, виходить до 16%, а якщо роблять кілька етапів – до 46%, ймовірність появи нащадка досягає 32%, в. Питання в тому, чи готова жінка витрачати час і гроші на пошук нового донора в банку сперми, нові повторні спроби зачати дитину .

Інсемінація в піхву

Внутривлагалищная инсеминация

Набути вагітність скориставшись донорським матеріалом, можна без екстракорпорального запліднення. Для цього потрібно застосувати тільки більш природний спосіб зачаття: ввести спермії в піхву або відразу в матку. Назва, відповідає своїй дії, в піхву або внутрішньоматкова.

Інсемінація в піхву виконується не тільки в лабораторіях клініки репродуктології, але і вдома пацієнтки. Сама операція не складна, її суть в тому, що живчик вводиться в піхву за допомогою спеціалізованого шприца.

Який шанс на успіх?

Можливе запліднення після такої нескладної процедури як інсемінація в піхву в процентному відношенні складає не менше 16%.

Успіх залежить від цілого переліку причин:

  • правильному застосуванні технології (переважно це зробити в палаті клініки, при самостійному проведенні процедури варто точно слідувати інструкціям)
  • кількість проб (в невдалих спробах доводиться добирати нові порції донорського матеріалу),
  • вік і стан здоров’я, репродуктивна здатність.

Внутрішньоматкова інсемінація

Внутриматочная инсеминация

Внутрішньоматковий спосіб можливий суто в клініці, під керівництвом репродуктолога. Перед цією операцією спермії потрібно підготувати, і відразу застосовувати. Часу на транспортування від клініки до місця проживання пацієнтки не буде Виділити з її складу все білкові сполуки. Щоб убезпечити жінку від проникнення в порожнину матки білків викликають алергічний шок. При проведенні самої цього процесу є можливість нанести травму в порожнині матки. Для того щоб уникнути цих неприємних ексцесів такі процедури повинен робити фахівець, і виконуватися на відповідному обладнаному кріслі. А фахівець повинен пройти допуск, мати права і володіти необхідною освітою і досвідом.

Які шанси на вдале запліднення?

Ймовірний наступ позитивного результату в цій справі становить за один прийом до 20%. При наступних повторних спробах протягом 3-6 циклів, має шанс підвищиться до 75%.

Імовірність зачати і завагітніти без використання гормонів внутрішньоматковим способом залежить від деяких факторів:

  • кількість проб (в невдалих спробах добираються такі живчики)
  • якість її репродуктивного здоров’я.
Назад

Чи заморожують ембріони при ЕКЗ?

Навіщо і кому потрібен аналіз на каріотип?

Наступн.

Залишити коментар

*

code