Банк донорської сперми (кріобанк): умови, ціни, аналізи, заробіток

| |

Главная страница » Статті » Загальна інформація » Банк донорської сперми (кріобанк): умови, ціни, аналізи, заробіток

Для сім’ї, яка зіткнулася з неможливістю зачати дитину природним шляхом або іншими репродуктивними складнощами, або ж самотньої жінки, яка бажає стати матір’ю без офіційного партнера, вирішенням проблеми може стати підбір донорського біоматеріалу в банку донорської сперми. Але завжди варто пам’ятати про міркування, як емоційного, так і юридичного і медичного характеру.

Що таке банк донорської сперми?

Це медичний заклад, що спеціалізується:

 • на отриманні генетичного матеріалу від сертифікованих донорів,
 • зберігання (кріозберігання при наднизьких температурах) в особливих контейнерах замороженої отриманої статевого продукту у вигляді цілісного біоматеріалу та відсепаровані фракції сперматозоїдів без насінної рідини,
 • надання для клієнтів-потенційних батьків репродуктивного генетично бездоганного продукту від широкого вибору донорів, їх консультацій з питань підбору донора сперми та ін.

Як працює банк донорської сперми?

Как работает банк донорской спермыОсновні правила роботи – контроль біоматеріалу і безпеку як для донорів, так і клієнтів. Система кріоконсервації працює:

 • на поєднанні безпечного збереження біоматеріалу при температурах до 200 ° С,
 • при всебічній, попередньо і ретельно контрольованій діагностиці донорів генетичного матеріалу.

Умови кріозаморозки повністю забезпечують збереження генетичного матеріалу для подальших процедур медичного протоколу допоміжних репродуктивних технологій – ІКСІ і ЕКЗ.

Кріобанк сперми: ціна послуг

Якщо ви звернулися в медичний репродуктивний центр або банк сперми, ціна послуг буде не останнім за важливістю питанням. Для донорів сперматозоїдів це можливість отримати матеріальну винагороду, величина якого варіюється в залежності від конкретної організації. Отримати його можливо після отримання статусу донора і укладення договору. Потрібно пройти медичне обстеження і здати аналіз біоматеріалу на життєздатність і репродуктивний потенціал (спермограма).

Для клієнтів вартість послуги отримання донорського біоматеріалу з кріобанку включає витрати банку на заморозку і збереження в рідкому азоті при наднизьких температурах життєздатних сперматозоїдів з високим репродуктивним потенціалом.

Скільки коштує здати сперму в банк?

У більшості банків сперми та репродуктивних клінік України не існує фіксованої оплати за можливість здати і заморозити донорську сперму. А ось варіативність меж вартості в середньому 250-300 грн. за СЛАН зразок. Важливо розуміти, що будь-які види фінансової винагороди можуть бути призначені і виплачені тільки після укладення договору про донорство, який полягає, якщо кандидат на донорство пройшов обстеження і погодився з умовами довгострокового співробітництва і його обмеженнями (ЗСЖ, регулярні аналізи та ін.).

Скільки платять в банку сперми?

Для донорів грошова компенсація за порцію біоматеріалу не має фіксованої ціни, банки і репродуктивні клініки призначають цінову політику, виходячи зі своїх стратегій, супутніх витрат на її кріозберігання тощо. Сума, одержувана донором, складається з двох частин:

 1. Видається разу на руки після здачі зразка,
 2. постоплата після 6-місячного карантину зразка біоматеріалу, щоб виключити латентні інфекції, не виявлені первинно.

Кількісне співвідношення сум першого і другого може різнитися залежно від умов договору одержувача донорського матеріалу.

Сколько стоит сдать сперму в банк

Скільки можна заробити на здачі сперми?

Донація насіннєвого матеріалу, який можуть купити потенційні батьки, багатьма чоловіками розглядається як доповнення до основних фінансових надходжень. Не можна сказати, що на надходженнях за можливості здати статеві клітини, варто засновувати стратегію фінансової стабільності, платять за це в розумних межах реальності. Як приємний фінансовий бонус і пасивний заробіток можна розглядати пройти гарне медичне обстеження безкоштовно – клініки і Кріобанку зацікавлені в хороших донорів і оплачують їх аналізи.

Як здати сперму в банк на зберігання

Те, що стати замовником статевих клітин дуже легко – оману, засноване на уявній простоті і приємності процесу. Близько 1-5% кандидатів проходять рамки входять умов. Кандидат повинен обов’язково відповідати умовам медичної придатності за обсягом станом здоров’я і якостям донорської сперми (концентрація і рухливість сперматозоїдів).

Вимоги до донора

Как сдать сперму в банк на хранениеСтати донором сперми – це не просто здати на зберігання сперму в криохранилище. Кандидата перевіряють на ряд вікових і критичних в сенсі здоров’я вимог:

 • Дорослий вік від 18 до 35, іноді 40 років,
 • Наявність мінімум одного, народженого здорової дитини, зачатої від цього чоловіка,
 • Негативна реакція на ЗПСШ в аналізах,
 • Відсутність спадкових патологій і генетичних захворювань в анамнезі (визначається спеціальним тестом),
 • Відсутність вживання наркотичних речовин і стимуляторів,
 • Життєздатні показники рухливості сперматозоїдів по спермограмме.

Юридичні тонкощі

Донорство сперми має на увазі дотримання певних правил і дотримання юридичних правил. Їх мета убезпечити недоторканність приватного життя всіх сторін: батьків, дітей і самого постачальника репродуктивних клітин. Заморозити генетичний матеріал не дорівнює стати батьком дітям, які народилися від з’єднання її клітин з яйцеклітинами матерів. Також працює правило, що донор статевих клітин не має юридичних прав щодо біологічних нащадків. Всі юридичні умови і можливі казуси ретельно опрацьовуються до підписання договору. Якщо виникають питання, їх обговорюють з юристом клініки.

Часті питання

Скільки коштує здати насіннєвий біоматеріал (ціна порції і ціна довгої співпраці)?

Платять прийнятому кандидату за умовами укладеного офіційного договору: за здану порцію в два етапи (після отримання та за результатами проходження карантину), іноді є можливість платити за весь термін за договором за умови дотримання обумовленої регулярної здачі. Для потенційних батьків купити для запліднення порцію генетичного біоматеріалу з кріобанку коштує дорожче, від 1000 грн. за порцію. Також платять за супутні маніпуляції (інсемінацію в клініці та ін.)

Як стати донором сперми?

Потрібно поетапно:

 1. вивчити критерії віку, здоров’я, анамнезу та ін. З донорства,
 2. звернутися в обрану медичну організацію (кріобанк або клініку),
 3. заповнити детальну анкету,
 4. пройти обстеження,

Якщо кандидат відповідає параметрам, з ним укладають офіційний договір.

Наскільки анонімно використовувати послуги банку сперми?

Умови мають на увазі анонімність і безпеку, максимально опрацьовану для всіх сторін. Потенційні батьки можуть купити у кріобанку донорський репродуктивний матеріал з урахуванням анонімності їх і донатору сперматозоїдів один для одного. Майбутня мати не має права дізнатися, який реальний чоловік стане біологічним батьком її дитини. Донор не має дізнаватися дані про своїх нащадків. Є два аспекти анонімності донора, і обидва обговорюються заздалегідь на етапі укладання договору з кріобанку.

 • Обопільна – про народжених від біоматеріалу дітей не має права знати, ні сам донор, ні зачаті за допомогою його репродуктивних клітин діти, навіть після досягнення ними 18 років.
 • Одностороння – донор не має можливості отримати інформацію про своїх біологічних нащадків, але після досягнення повноліття при бажанні можуть дізнатися про своє походження і зв’язатися з біологічним батьком.

Скільки коштує обстеження для донора сперми?

У переважній більшості випадків воно безкоштовно для потенційних донорів, навіть якщо вони не пройшли «кастинг», результати висновку про стан здоров’я залишаються у них на руках.

Назад

Як стати донором сперми?

Аналіз спермограми: здача, розшифровка, результати

Наступн.

Залишити коментар

*

code